Aktualności

Konferencja "Jakość w chemii analitycznej 9"

Szanowni Państwo,

W dniach 20-22 listopada firma ANALITYK była jednym z wystawców na konferencji „Jakość w chemii analitycznej 9”, zorganizowanej przez Wydawnictwo MALAMUT. Spotkanie z Państwem było wspaniałą okazją na wymianę cennych doświadczeń i możliwością pełniejszego zapoznania się z Państwa potrzebami. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność i odwiedzenie naszego stoiska!

Czytaj więcej...

Akredytacja Inorganic Ventures w zakresie normy ISO 17034:2016

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu 17 września 2018 r. producent oferowanych przez nas certyfikowanych roztworów wzorcowych  - Inorganic Ventures otrzymał akredytację w zakresie normy ISO 17034:2016.

Norma ISO 17034:2016 określa ogólne wymagania dotyczące produkcji certyfikowanych materiałów odniesienia, jest następcą przewodnika ISO 34:2009 i jest w pełni zgodna z wymaganiami ISO/IEC 17025:2017.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na oficjalnej stronie Producenta https://www.inorganicventures.com/blog/inorganic-ventures-announces-accreditation-iso-170342016

Czytaj więcej...

Zaproszenie na szkolenie z zakresu AAS Warszawa 18-19 czerwca 2018 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 18-19 czerwca 2018 r. firma ANALITYK  organizuje w Warszawie dwudniowe szkolenie z zakresu absorpcyjnej spektrometrii atomowej (AAS).
Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają już pewne doświadczenie w dziedzinie spektroskopii AA i zainteresowane są pogłębieniem swojej wiedzy i podwyższeniem kwalifikacji. Celem kursu jest również pomoc w zakresie samych pomiarów spektrometrycznych oraz oceny jakości wyników pomiarowych.

Czytaj więcej...

Sekwenator NGS Illumina iSeq 100

W dniu 8 stycznia 2018 roku firma Illumina Inc. ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego sekwenatora NGS iSeq 100.
Jest to najnowszy niewielkich rozmiarów kompaktowy sekwenator następnej generacji (NGS) pozwalający na szybką realizację małych projektów lub badań długofalowych uwzględniających niewielką liczbę prób do przeanalizowania w kolejnych transzach.

Czytaj więcej...

X Polskie Sympozjum ,,Analiza Przepływowa i Elektroforeza Kapilarna”

Pragniemy poinformować, że jesteśmy sponsorem X Polskiego Sympozjum "Analiza Przepływowa i Elektroforeza Kapilarna" Uniwersytetu Jagiellońskiego organizowanego w dniach od 14 do 16 września 2016r.
Wykład pt.: ,,High performance analysis by segmeted flow analysis’’ wygłosi dn. 15 września 2016r. o godzinie 10:15 Jens Neubauer z firmy SEAL ANALYTICAL. Analizatory SEAL ANALYTICAL prezentowane będą na stoisku w trakcie trwania sympozjum.

Czytaj więcej...

Nowa siedziba firmy ANALITYK

Z przyjemnością informujemy, że w styczniu 2016 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Nasz nowy adres to:

ul. Eugeniusza Romera 10/B9
02-784 Warszawa

Numery telefoniczne, NIP, REGON oraz rachunku bankowego pozostały bez zmian.


Czytaj więcej...

I Ogólnopolska Konferencja Biologii Kryminalistycznej

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na
I Ogólnopolskiej Konferencji Biologii Kryminalistycznej „Tajemnice przestępstw – ślady biologiczne we współczesnych badaniach kryminalistycznych”. W dniu 28 maja Nicola Oldroyd (Forensic Genomics Department, Illumina, Wielka Brytania) poprowadzi wykład pt. „Rozwój sekwencjonowania nowej generacji w aplikacjach medycyny sądowej", na który również serdecznie zapraszamy.

 

Program konferencji można pobrać ze strony organizatora.

 

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Targi EuroLab i CrimeLab

W dniach 12-14 marca b.r. prezentowaliśmy oferowaną przez nas aparaturę na międzynarodowych targach EuroLab i CrimeLab. Dziękujemy Państwu za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska. W trakcie Targów Nicola Oldroyd z firmy Illumina wygłosiła wykład pt. "Rozwój Sekwencjonowania Nowej Generacji w aplikacjach medycyny sądowej".

Czytaj więcej...

"Rozwój Sekwencjonowania Nowej Generacji w aplikacjach medycyny sądowej."

Zapraszamy na wykład "Rozwój Sekwencjonowania Nowej Generacji w aplikacjach medycyny sądowej", który odbędzie się w trakcie XVI Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych Eurolab 2014.

Wykład jest współorganizowany z firmami OpenExome i Illumina.

Termin: 13 marca 2014 r. w godzinach 13:45 - 15:15
Miejsce: Sala konferencyjna A na I piętrze
Prelegent: Nicola Oldroyd, Market Development Manager, Forensic Genomics, Illumina

Czytaj więcej...

Dni aplikacyjne Illumina

12-13 listopada br. w Warszawie odbyło się seminarium aplikacyjne Illumina organizowane we współpracy z firmą OpenExome. Pierwszy dzień poświęcony był wysokoprzepustowym systemom do sekwencjonowania (HiSeq, HiScanSQ), drugi dzień - systemowi MiSeq oraz aplikacjom medycyny sądowej. Dziękujemy Państwu za liczne przybycie i zapraszamy na kolejną edycję spotkania.

Czytaj więcej...

Konwersatorium spektrometrii atomowej

W dniach 2-4 września 2013r. bralismy udział w konwersatorium dotyczącym metod atomowej spektrometrii absorbcyjnej, optycznej spektrometrii emisyjnej oraz spektrometrii mas, organizowanej w Ustroniu koło Wisły przez Zespół Analizy Spektralnej Komitetu Chemii Analitycznej Polskiej Akademii Nauk oraz Zakład Chemii Analitycznej Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach.

Czytaj więcej...