Aktualności

Zaproszenie na szkolenie z zakresu AAS Warszawa 6-7 grudnia 2016

Uprzejmie informujemy, że w dniach 6-7grudnia 2016 firma ANALITYK wraz z Katedrą Inżynierii Budowlanej (SGGW) organizuje w Warszawie dwudniowe szkolenie z zakresu absorpcyjnej spektrometrii atomowej AAS.
Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają już pewne doświadczenie w dziedzinie spektroskopii AA i zainteresowane są pogłębieniem swojej wiedzy i podwyższeniem kwalifikacji. Celem kursu jest również pomoc w zakresie samych pomiarów spektrometrycznych oraz oceny jakości wyników pomiarowych.

Czytaj więcej...

X Polskie Sympozjum ,,Analiza Przepływowa i Elektroforeza Kapilarna”

Pragniemy poinformować, że jesteśmy sponsorem X Polskiego Sympozjum "Analiza Przepływowa i Elektroforeza Kapilarna" Uniwersytetu Jagiellońskiego organizowanego w dniach od 14 do 16 września 2016r.
Wykład pt.: ,,High performance analysis by segmeted flow analysis’’ wygłosi dn. 15 września 2016r. o godzinie 10:15 Jens Neubauer z firmy SEAL ANALYTICAL. Analizatory SEAL ANALYTICAL prezentowane będą na stoisku w trakcie trwania sympozjum.

Czytaj więcej...

Nowa siedziba firmy ANALITYK

Z przyjemnością informujemy, że w styczniu 2016 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Nasz nowy adres to:

ul. Eugeniusza Romera 10/B9
02-784 Warszawa

Numery telefoniczne, NIP, REGON oraz rachunku bankowego pozostały bez zmian.


Czytaj więcej...

I Ogólnopolska Konferencja Biologii Kryminalistycznej

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na
I Ogólnopolskiej Konferencji Biologii Kryminalistycznej „Tajemnice przestępstw – ślady biologiczne we współczesnych badaniach kryminalistycznych”. W dniu 28 maja Nicola Oldroyd (Forensic Genomics Department, Illumina, Wielka Brytania) poprowadzi wykład pt. „Rozwój sekwencjonowania nowej generacji w aplikacjach medycyny sądowej", na który również serdecznie zapraszamy.

 

Program konferencji można pobrać ze strony organizatora.

 

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Targi EuroLab i CrimeLab

W dniach 12-14 marca b.r. prezentowaliśmy oferowaną przez nas aparaturę na międzynarodowych targach EuroLab i CrimeLab. Dziękujemy Państwu za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska. W trakcie Targów Nicola Oldroyd z firmy Illumina wygłosiła wykład pt. "Rozwój Sekwencjonowania Nowej Generacji w aplikacjach medycyny sądowej".

Czytaj więcej...

"Rozwój Sekwencjonowania Nowej Generacji w aplikacjach medycyny sądowej."

Zapraszamy na wykład "Rozwój Sekwencjonowania Nowej Generacji w aplikacjach medycyny sądowej", który odbędzie się w trakcie XVI Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych Eurolab 2014.

Wykład jest współorganizowany z firmami OpenExome i Illumina.

Termin: 13 marca 2014 r. w godzinach 13:45 - 15:15
Miejsce: Sala konferencyjna A na I piętrze
Prelegent: Nicola Oldroyd, Market Development Manager, Forensic Genomics, Illumina

Czytaj więcej...

Dni aplikacyjne Illumina

12-13 listopada br. w Warszawie odbyło się seminarium aplikacyjne Illumina organizowane we współpracy z firmą OpenExome. Pierwszy dzień poświęcony był wysokoprzepustowym systemom do sekwencjonowania (HiSeq, HiScanSQ), drugi dzień - systemowi MiSeq oraz aplikacjom medycyny sądowej. Dziękujemy Państwu za liczne przybycie i zapraszamy na kolejną edycję spotkania.

Czytaj więcej...

Konwersatorium spektrometrii atomowej

W dniach 2-4 września 2013r. bralismy udział w konwersatorium dotyczącym metod atomowej spektrometrii absorbcyjnej, optycznej spektrometrii emisyjnej oraz spektrometrii mas, organizowanej w Ustroniu koło Wisły przez Zespół Analizy Spektralnej Komitetu Chemii Analitycznej Polskiej Akademii Nauk oraz Zakład Chemii Analitycznej Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach.

Czytaj więcej...